Välkpoed

kus ja millal?

Meie portmoneesid, piskusid ja sekke saad katsuda ja osta ka meie välkpoodides. Ühe neist leiad Viru keskuse aatriumist, Viru Väljak 4. Oleme avatud iga päev 9-21.

Meie teine pood asub Ida-Londonis, Netil Marketil, 23 Westgate Street, E8 3RL. Kui Londonisse satute, siis tulge kindlasti külla! Oleme avatud igal nädalavahetusel 11-17.

miks?

Oma tooteid ise ja vahetult tutvustada ja müüa on olnud meie põhimõtteline valik. Me ei taha kasutada vahemehi, vaid sulle ise rääkida, mis on portmonee, kuidas sekki hooldada või kuidas meie nahk kasutades muutub.

Tüüpilise poe pidamise asemel otsustasime 2014. aastal, et meie poed hakkavad asukohti vahetama. Nii ei muutu eluolu poes üksluiseks ja jõuame ajapikku ka rohkemate inimesteni.

tasuta meisterdamine

Ühtlasi otsustasime juba enne esimese poe avamist, et meie poed ei saa olema lihtsalt müügiletid. Meie välkpoes saab igaüks ka ise nahakunstis kätt proovida! Meil on seal tööriistad ja nahajäägid, millest saad endale võtmehoidja või käepaela teha.

Meisterdamine on tasuta, aga võid soovi korral midagi meie annetuskasti poetada ja aidata meil ühiskonnaelu edendavaid projekte ja algatusi toetada.

senised asukohad

Solarise keskus, Tartu Kaubamaja, Ülemiste keskus, Telliskivi Loomelinnak, Tallinna Lennujaam, Kristiine keskus, Stockmann, Viru keskus ja Old Truman Brewery (London).